O mne

Vážení Novomešťania,

o necelý mesiac (15. novembra 2014) nás čakajú komunálne voľby, v ktorých môžete rozhodnúť o ďalšom smerovaní a fungovaní mesta Nové Mesto nad Váhom. Blíži sa čas, kedy môžete súčasnému vedeniu mesta a poslancom MsZ ukázať, či ste boli s ich prácou spokojní alebo chcete zmenu.

Moje meno je Daniel Kopunec, mám 26 rokov a v roku 2012 som sa stal úspešným absolventom Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave v odbore Hospodárska politika. Pracujem ako IT technik v internetovom obchode a vo svojom voľnom čase sa už 8 rokov venujem mestu a regiónu Nové Mesto nad Váhom na svojom Informačnom portáli - www.nmnv.sk. Za tie roky som sa naučil o našom meste veľmi veľa. Zistil som aké má chyby, ako ich možno odstrániť, čo sa dá zlepšiť a hlavne som zistil, aké problémy majú občania tohto mesta.

Dôvera, ktorú som vkladal do úspešných kandidátov v predchádzajúcich komunálnych voľbách sa však nenaplnila, mnohé problémy zostali nedoriešené... Je načase dať šancu aj novým, mladším kandidátom, ktorí prinesú so sebou novú energiu, nové pohľady a skúsenosti pre ďalší rozvoj mesta. Preto sa chcem v tohtoročných komunálnych voľbách uchádzať o priazeň Novomešťanov ako NEZÁVISLÝ OBČIANSKY KANDIDÁT NA POSLANCA DO MESTSKÉHO ZASTUPITEĽSTVA v Novom Meste nad Váhom. Ako nezávislý kandidát sa nemusím podriaďovať kolektívnym rozhodovaním politickej strany a môžem podporiť akékoľvek strany alebo jednotlivcov, ktorí prinesú niečo prospešné pre občanov.

Na to aby som mohol kandidovať v Novom Meste nad Váhom ako nezávislý kandidát som potreboval 400 podpisov na petičný hárok od občanov nad 18 rokov s trvalým pobytom v Novom Meste nad Váhom. S touto petíciou ste ma mohli vidieť aj v uliciach mesta, kde som zbieral posledné podpisy, celkovo sa podpísalo 496 občanov nášho mesta.

Ďakujem rodine, všetkým priateľom, známym aj neznámym, ktorí ma podporili svojím podpisom a dali mi šancu uchádzať sa o miesto v Mestskom zastupiteľstve v nadchádzajúcich komunálnych voľbách.

Na účely mojej propagácie som si vytvoril vlastnú stránku postavenú na CMS (dizajn stránky som si riadne zakúpil) s príznačnou doménou www.danielkopunec.sk, ktorý si sám spravujem. Väčšina zverejnených informácií a fotografií sú mojím vlastníctvom.

Informácie na stránke budú priebežne ešte aktualizované.


Free WordPress Themes - Download High-quality Templates
Pre Váš lepší používateľský zážitok používame na tejto stránke cookies.
Viac informácií OK Nesúhlasím